9 روش لینک سازی حرفه ای و تخصصی

چکیده مطلب : در این مطلب میخواهم شما را با 9 روش لینک سازی اشنا کنم همان طور که میدانید لینک سازی یکی از فاکتور های اصلی و اساسی در سئو و بهینه سازی وبسایت است که شما باید اهمیت بسیاری بدهید . اگر بخواهید کسب و کار اینترنتی و وبسایت خود  بین نتایج اول گوگل باشد باید لینک سازی را شروع کنید .

روش های لینک سازی حرفه ای خارجی

در این مطلب ما شما را با 9 روش لینک سازی اشنا خواهیم کرد . همان طور که میدانید لینک سازی یکی از فاکتور های گوگل میباشد که گوگل به فاکتور هایی که قرار داده است  بسیار اهمیت میدهد .

لینک سازی خارجی به دو دسته  لینک سازی طبیعی و لینک سازی مصنوعی دسته بندی میشود همان طور که کم پیش میاد به وبسایت شما به صورت طبیعی لینک بدهند و شما باید به صورت مصنوعی لینک سازی کنید .در لینک سازی مصنوعی شما باید به الگوریتم پنگوئن توجه کنید که به شما شک نکند اگر به شما شک کند قطعا وبسایت شما را جریمه میکند پس در لینک سازی مصنوعی خیلی حواستان به این موضوع باشد .

روش های لینک سازی

1_تولید کتاب مجازی تخصصی :

یکی از روش لینک سازی که نیاز به حوصله دارد تولید کتاب های مجازی و انتشار ان در وبسایت خود و وبسایت های ارائه کتاب دانلودی میباشد . شما با نوشتن یک کتاب و انتشار ان خیلی راحت میتوانید لینک سازی کنید که اکثر این لینک سازی ها میتواند به صورت طبیعی باشد .

2_ایجاد وبلاگ برای سایت خود :

یکی دیگر از روش لینک سازی ساخت وبلاگ میباشد . شما ساخت وبلاگ و انتشار مطلب خود درون انها میتوانید لینک سازی کنید .

3_ارسال نظر در وبسایت ها :

یکی دیگر از روش های لینک سازی میتوانید درون وبسایت هایی که در قسمت نظر دهی فیلد وبسایت دارند ادرس وبسایت خود را وارد کنید . در این وبسایت ها خیلی راحت میتوانید لینک سازی کنید .

4_ارسال پست مهمان :

چهارمین روش لینک سازی پست مهمان است شما با ارسال مطلب برای وبسایت هایی که پست مهمان دارند خیلی راحت میتوانید لینک سازی کنید  این روش از لینک سازی بسیار باکیفیت خواهد بود .

5_تولید محتوا حرفه ای :

تولید محتوا حرفه ای و تخصصی میتواند گزینه خوبی برای لینک سازی باشد . اگر شما یک محتوا حرفه ای و تخصصی بنویسید قطعا میتوانید لینک های با کیفیت دریافت کنید .

6_فعالیت در انجمن ها :

یکی دیگر از روش های لینک سازی فعالیت در انجمن ها میباشد شما با عضویت در انجمن ها میتوانید لینک وبسایت خود را درون انها بگذارید . در قسمت امضا میتوانید بر روی کلمه کلیدی خود لینک بگذارید (انکر تکست) و با فعالیت در انجمن ها و ارسال نظر میتوانید تعدادی زیادی بک لینک دریافت کنید .

7_لینک های gov / edu :

یکی از روش لینک سازی بسیار با کیفیت , لینک سازی در سایت های gov و edu  میباشد پیدا کردن این لینک ها کار بسیار ساده ای نیست اما غیر ممکن نیست . این لینک سازی بسیار با کیفیت میباشد .

8_لینک گرفتن با اینفوگرافیک :

ساخت یک اینفوگرافیک حرفه ای و انتشار ان در سایت های اینفوگرافی میتواند گزینه خوبی برای دریافت لینک باکیفیت باشد .

9_لینک گرفتن از سایت های ویکی :

یکی دیگر از روش لینک سازی باکیفیت لینک گرفتن از سایت های ویکی میباشد شما باید با اعتماد سازی در این وبسایت ها میتوانید لینک خود را قرار بدهید .

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

هفت − 4 =